Důležité informace

Ikona megafonuMateřská škola

Vážení rodiče,

Věnujte prosím pozornost následujícím důležitým informacím, které naleznete po rozkliknutí této aktuality.

Vážení rodiče,

školní rok a provoz mateřské školy bude zahájen v pondělí 4. září v 7 hodin ráno.
Pro nově přijaté děti: scházíme se od 7:00 do 8:00 ve třídě Sovičky.

Rodiče zazvoní dole na třídu Sovičky, ve vstupní místnosti si nazují návleky a děti se přezují do bačkor. Na nástěnce visí seznam dětí s přidělenou značkou (obrázkem). Najdete v botníku přihrádku se svou značkou a uložíte tam boty.
Poté po schodech vystoupáte do 1. patra do své šatny - zde opět najdete skříňku se svou značkou, uložíte tam náhradní oblečení a vše, co si dítě nebere do třídy a ve třídě Sovičky předáte dítě učitelce.

V prvních dnech se pokusíme zjednodušit vstup novým malým dětem ze Žabiček tím, že budou v provozu obě třídy a zůstanou tedy rovnou ve své třídě.
Poté se rozloučíte a sdělíte paní učitelce, jak dlouho dítě ve školce zůstane - jestli jde po obědě nebo po spaní.

Je možné dohodnout individuální adaptační režim.

Těšíme se na všechny děti,
vaše učitelky ♥

Školné stanoveno : 570,- Kč/ měsíc